İstatistikler

Birlikte Neler Başardık

Bizim için, her müşterimizle birlikte bir yolculuk başlatıyoruz. Yolculuğumuzda, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Apple
10
Yıllık Tecrübe
Apple
8000 +
Navigasyon Kaydı
Apple
1000 +
Websitesi
Müşteri Yorumları

Mutlu Müşterilerimiz

Sky Medya olarak, önceliklerimiz arasında müşteri memnuniyetini her zaman en üst sırada tutuyoruz. Sizlerden gelen olumlu geri bildirimler için çok teşekkür ederiz.

“Sky Medya ile çalışmak benim için gerçekten büyük bir kolaylık oldu. İnternet sitesi tasarımı, dijital pazarlama ve Google harita kaydı hizmetlerinden yararlandım ve hepsi mükemmel sonuçlar verdi. Ayrıca, müşteri hizmetleri de her zaman yardımcı oldu. Tavsiye ederim!”

Google Review
Rıdvan K. Müşterimiz

“Sky Medya'nın sunduğu hizmetlerden çok memnunum. İşletmemin internet sitesinin tasarımını yaptırdım ve sonuç gerçekten harika oldu. Ayrıca, dijital pazarlama stratejileri sayesinde daha fazla müşteriye ulaşabiliyorum. Kesinlikle tekrar çalışacağım!”

Google Review
Burak B. Müşterimiz

“Sky Medya'nın Adwords reklam hizmeti sayesinde işletmemiz için çok daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabildik. Hem bütçemizi hem de hedef kitlemizi dikkate alarak oluşturdukları reklamlar gerçekten başarılı sonuçlar verdi. Sky Medya'nın profesyonel ekibine teşekkür ederiz!”

Google Review
Figen Y. Müşterimiz
Adres

Mansuroğlu Mahallesi 286. Sokak No:35
Gültekinler Sitesi A Blok Kat:2 D:6, 35010 Bayraklı/İzmir

İrtibat Bilgileri 0850 480 0919 info@medyasky.com.tr
Kurumsa Dijital Çözümler